SQL YEDEKLEME
Sql Server Yedekleme

SQL Veritabanı Yedekleme

Makrackup merkezi veri yedekleme ünitesi ile Windows tabanlı sunucular üzerindeki SQL veritabanları ( MS SQL Server, MySQL Server, Oracle vb.)
SQL VERİ TABANI YEDEKLEME
SQL servisleri durdurulmadan otomatik olarak güvenli ve sürekli yedeklenir. SQL uygulamaları çalışır durumdayken, sistemin çalışma süreçlerini kesintiye uğratmadan arka planda yedekleme işlevini yerine getirme kabiliyetine sahip olan MakroBackup SQL Server Yedekleme sistemi, SQL veritabanı veri dosyalarını tam (Full) ve artımlı (Incremental) yedekleme özelliğine sahiptir.

MakroBackup SQL yedek alma işlevini SQL server’ın kendi yedekleme özelliğini kullanmadan yerine getirir. Böylece sql server yedekleme uygulamasının her yedeklemede sistemin işlemci (CPU), bellek (RAM) gibi donanım kaynaklarını kullanması sebebiyle ortaya çıkan sistem yavaşlama sorunları MakroBackup SQL Yedekleme sistemi ile yaşanmaz. MakroBackup SQL veritabanı yedekleme ünitesi ile SQL yedeklerin alınabildiği gibi windows sunucu veri yedekleri ve imaj yedekleri de alınabilir.

Hem fiziksel sunucular hemde sanal makineler üzerindeki sanal sunucular güvenle yedeklenebilir. SQL server yedeklerini artımlı (Incremental) modda Block Differences yedekleme teknolojisi ile yerine getirmekte olan MakroBackup, SQL veritabanı veri dosyaları içerisinde sadece değişen veri bloklarını yedekleme yeteneğine sahiptir. Bu özellik sayesinde yedeklenecek veri miktarı boyutu çok minimum olduğundan ağ trafiği performansı en minimum düzeyde etkilenir ve veri depolama alanından çok büyük oranda tasarruf edilir.

"Block Differences" değişen veri blok farklarını yedekleme teknolojisi ile MakroBackup sql yedek alma süresini 5 dakika gibi bir sürede gerçekleştirebilmektedir, devamlı ve sürekli olarak sql yedekelemesi yapabilmektedir. Bahsedilen tüm bu üstün özelliklere ek olarak artımlı / incremental yedeklenen SQL verileri kurtarma ihtiyacınız olduğunda size tek parça olarak SQL veritabanı veri dosyalarına (MDF, LDF vs.) erişmenizi sağlar.

SQL veritabanı dosyalarınızın 5 dakika kadar kısa bir süre önce yedek alınmış haline anında geri dönebilir ve SQL verilerinizi kurtarabilirsiniz. SQL veritabanı kurtarma işlemi MDF, LDF dosyalarınızı kopyalama ve attach etme kadar basit ve kolaydır. Ücretsiz sql yedekleme programı olarak kullanılan mevcut yedekleme yazılımları yukarıda bahsedilen özellikleri sunmadıkları gibi güvenli değildirler.

Ücretli SQL server yedekleme programlarının da büyük çoğunluğu MakroBackup SQL Veritabanı yedekleme ünitesinin sunmuş olduğu gelişmiş yedekleme teknolojilerini sunmadıkları gibi yüksek maliyet gerektiren çözümlerdir. MakroBackup SQL yedekleme sistemi ile düşük maliyetle yüksek teknoloji, güvenilir yedekleme sistemine sahip olursunuz.


Ücretsiz Bulut Yedeklemeye Hemen Başvurun
Ad Soyad:*  
Üyelik Tipi*
 
İl
 
İlçe
 
Telefon:*
Mail:*  
Şifre (6-15 Karakter):*  
Şifre Tekrar:*  
 

Üyelik Sözleşmesini okudum kabul ediyorum.