VERİ YEDEKLEME SİSTEMİ

SQL Server Yedekleme
MakroBackup, Microsoft SQL Server, MySQL, FireBird, SQLite ve Oracle dahil tüm çalışır durumdaki veritabanlarını, uygulamaları kapatmaya gerek kalmadan arka planda online yedekleyebilmektedir.

Bilindiği üzere Microsoft SQL Server, Outlook vb. Uygulamaların veri dosyaları değiştirilmeye, silinmeye karşı korunan veri dosyalarıdır. MakroBackup ile SQL Server yedeği almak için SQL servisini durdurmaya, programları kapatmaya gerek yoktur. Siz çalışmanıza devam ederken arka planda SQL yedekleriniz otomatik alınır.

SQL Server Yedeklerinizi hem dahili Yedekleme Ünitesine hemde Bulut Yedekleme sunucularımıza online yedekleyebilirsiniz. SQL veritabanı boyutu 500 GB'ye kadar Yerel ağda SQL yedeklerinizi 6 dakikada bir, internet üzerinden ise 1 saate kadar SQL Yedeklerinizi hızlı ve güvenli yedekleyebilirsiniz.

Sql_outlook_office dosyalarini_yedekleme

MakroBackup, SQL Server Veritabanı verilerini çalışma süreçlerini kesintiye uğratmadan yedekleme özelliğine sahiptir. Üstelik minimum sunucu kaynak tüketimi ile sunucu ve üzerinde hiçbir yavaşlama hissetmezsiniz. Felaket durumunda SQL Server Yedek verilerine network hızında erişebilir ve SQL verilerinizi kolayca kurtarabilirsiniz. SQL Server Veritabanı kurtarmak MDF ve LDF veri dosyalarınızı yedekleme ünitesinden veya Bulut Yedekleme sunucularından kopyalama hızında geri almak ve atach etmek kadar kolay ve hızlıdır.
Yedeklenen SQL Server verilerinize dakika, saat ve gün bazında disk alanınız oranında arşivleme yapabilir ve veri kayıplarında en yakın SQL yedeklerinize anında ulaşabilirsiniz. SQL Server Yedeklemenin önemi, özellikle son zamanlarda artan SQL verilerinin şifrelenmesi ve karşılığında büyük miktarda para telep edilmesi (Fidye Virüsü / CryptoLocker) gibi olayların artması ile daha da büyük önem kazanmıştır. MakroBackup ile yedeklenmiş SQL Veritabanı verilerine hiçbir virüs, şifreleme yazılımı ve siber saldırı zarar veremez. SQL Yedeklerinizin güvende ve yüksek koruma altında olduğundan emin olabilirsiniz. Birçok yedekleme yazılımı size %100 SQL veri güvenliği taahhüt edemez ve SQL yedekleri geri alma | kurtarma sırasında gereksiz uzun işlemler ve hatta ekstra ücret talebi ile karşılaşabilirsiniz. MakroBackup SQL Yedekleme fiyatları büyük veya küçük tüm şirketler tarafından satınalınabilir uygun maliyet avantajı ile sunulmaktadır.


Ücretsiz Bulut Yedeklemeye Hemen Başvurun
Ad Soyad:*  
Üyelik Tipi*
 
İl
 
İlçe
 
Telefon:*
Mail:*  
Şifre (6-15 Karakter):*  
Şifre Tekrar:*  
 

Üyelik Sözleşmesini okudum kabul ediyorum.